S pomocí spolku Svatý Florián – Dobrovolní hasiči roku prosíme Vás všechny s prosbu o pomoc, protože jste to právě vy – hasiči, kteří jste ve všech koutech naší země, kteří znáte ty nejpohnutější osudy lidí a kteří vždycky pomůžete a máte šanci pomoci i nyní.

Pro TV Nova připravujeme pořad MISE NOVÝ DOMOV s Terezou Pergnerovou a v tomto pořadu pomáháme lidem, kteří se ocitli v těžké situaci v souvislosti s bydlením. A my nyní hledáme poslední dvě rodiny, kterým můžeme opravit jejich byt. Na Vás se obracíme především proto, že hledáme rodinu, která se ocitla v tíživé situaci především kvůli požáru či jiné živelné katastrofě. Pomáhali jste v posledním půl roce rodině, které vyhořel byt nebo je zaplavila voda? Víte, že ta rodina dodnes nedokázala všechno sama spravit? Nebo znáte rodinu, která má jiný osud a je v těžké životní situaci ať už např. vlivem rodinných událostí, tragédií, nemoci, či „jen“ vinou nepříznivého osudu a zasloužila by si naši pomoc? Znáte ve vašem okolí někoho, kdo zachránil někomu život, ale sám je ve velké finanční nouzi a vinnou toho jeho rodina bydlí ve špatných podmínkách? Ozvěte se nám. Můžeme pomoci zásluhou štědrého rozpočtu opravdu i v případech, které by jiné řešení nacházely jen těžko. Rodina nic neplatí, celou rekonstrukci hradíme my.

Zároveň budeme rádi, když naši výzvu pošlete dál, budete sdílet na facebooku, instagramu, twitteru, podělíte se s přáteli. Někde ve Vašem okolí může být rodina, kde děti bez naší pomoci, budou žít ve špatných podmínkách a Vy to můžete změnit.

Prosíme, pokud víte o vícedětných rodinách, které by si pomoc s rekonstrukcí bytu zasloužily, dejte nám vědět na emailovou adresu: luciesehnalova@seznam.cz, prihlaska@paprikastudios.eu nebo tel.: +420 720 540 103 a my se obratem ozveme.

Děkuji a přeji hezký den,

Lucie M. Sehnalová

Kategorie: Aktuality